Menu Title
x
Menu

WYDARZENIA HR i nie tylko

 

 

WYDARZENIA HR i nie tylko

 

 

18-19 lutego, Warszawskie Dni Rekrutacji, Warszawa

V edycja największej konferencji w Polsce poświęconej nowym technologiom, najlepszym wdrożeniom w obszarze HR oraz employer brandingowi. Podczas konferencji zostaną przedstawione najnowsze trendy HR, które obowiązywać będą w branży przez najbliższe lata. Wśród tegorocznych prelegentów są m.in.: Kamil Glenszczyk (Google), Robert Ziółkowski (Fenomem.pl), Magdalena Cieslak Busari (Microsoft), Monika Parczewska i Jacek Chmielewski (Bank Millennium) i wielu innych.

 

24 lutego, HR Solutions Trends, Warszawa

Tematem przewodnim konferencji będzie stosowanie nowoczesnych systemów i rozwiązań informatycznych w HR. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi. Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia dotyczące m.in. nowoczesnych narzędzi e-rekrutacji, automatyzacji pracy i optymalizacji procesów w działach HR czy roli portali społecznościowych w realizacji misji i zadań HR. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Andrzej Gondek (Gienmark Pharmaceuticals), Agnieszka Więcław (Bank BPS), Dominika Ludwiczak (Sage Polska).

 

9 marca, I Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu – Psychologia Osiagnięć, Wrocław

Kongres otwiera cykl konferencji dedykowany ludziom przedsiębiorczym dbającym o własny rozwój. Wybitni specjaliści z różnych branż opowiedzą o swojej drodze do sukcesu. Seminarium oraz trzygodzinne warsztaty przeprowadzi Brian Tracy, który przedstawi swój autorski zestaw ćwiczeń związanych z tematyką psychologii osiągnięć. Na scenie pojawią się również m.in. Mateusz Grzesiak i Sebastian Kotow. Kongres zgromadzi prawie 2 000 przedsiębiorców i inwestorów, w związku z czym uczestnictwo w kongresie to również świetna okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

 

12-13 marca, Festiwal Inspiracji w Krakowie, Kraków

Celem wydarzenia jest inspirowanie ludzi biznesu w największych miastach Polski. Jest to doskonała szansa wysłuchania najbardziej rozpoznawalnych mówców inspiracyjnych w Polsce, takich jak Marek Skała, Grzegorz Turniak, Kamil Kozieł, Angelika Chimkowska. Konferencja ma na celu krzewienie kultury dobrej i skutecznej komunikacji. Dwudniowe wykłady i warsztaty uświetnią przemówienia dwójki wyjątkowych prelegentów – Ewy Wilmanowicz i Wojciecha Scheffsa oraz Jerzego Zientkowskiego.

 

23 kwietnia, Podróż Bohatera 2016, Warszawa

Podróż Bohatera to trening dedykowany wszystkim zainteresowanym podnoszeniem swoich kompetencji życiowych, ale również jakości życia – swojego i bliskich. Mariusz Szuba – mówca motywacyjny, twórca Podróży Bohatera – od 2004 roku podbija serca osób ukierunkowanych na odkrywanie własnej drogi i osiąganie spektakularnych sukcesów. Oprócz prostych i skutecznych technik zarządzania stanem emocjonalnym, zaawansowanej komunikacji i lingwistyki uczestnicy otrzymają możliwość zbudowania potężnej dźwigni motywacyjnej do swoich działań i planów.

 

2 czerwca, Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Wyzwania, trendy, dobre praktyki, Warszawa

Ideą konferencji jest skoncentrowanie się na pragmatycznym podejściu do wyzwań współczesnego HR, wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie nowych trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim, jak również budowanie współpracy między środowiskiem naukowym i praktykami biznesu. Podczas konferencji zostaną poruszone tematy m.in. innowacyjnych rozwiązań w obszarze HR, zarządzania przez wartości, zarządzania generacjami i wielopokoleniowość w zespołach pracowniczych czy wypalenia zawodowego. Konferencja jest okazją do wymiany poglądów, dobrych praktyk i dyskusji nad potrzebami biznesu i wyzwaniami, które stawiają HR w nowej roli w organizacjach.

Please leave this field empty.

Aplikuj
praca w Polsce
Aplikuj
praca za granicą