Menu Title
x
Menu

Proces rekrutacji

 • Określenie profilu kandydata

  Najważniejszym krokiem w procesie rekrutacji jest dokładne określenie potrzeb pracodawcy. Znając je, możemy przystąpić do poszukiwań odpowiednich pracowników.

  1
 • Profesjonalny proces poszukiwania
  (bazy danych, networking, publikacja ogłoszeń)

  Proces poszukiwania pracowników jest czasochłonny. Polega na przeszukiwaniu baz danych, zamieszczaniu ogłoszeń oraz uruchamianiu istniejących już kontaktów, w celu selekcji kandydatów, który spełnią określone oczekiwania.

  2
 • Wywiad telefoniczny

  Rozmowa telefoniczna powala nam poznać kandydatów i zawęzić ich grono do tych najbardziej wartościowych. Na jej podstawie weryfikujemy, czy dana osoba prezentuje cechy i umiejętności właściwe dla stanowiska, które ma zająć.

   

  3
 • Spotkania rekrutacyjne z wybranymi kandydatami

  Osoby, które pomyślnie przejdą rozmowę telefoniczną, zapraszane są na spotkanie do jednej z naszych placówek. Podczas spotkania rekrutacyjnego, kandydaci mają szansę osobiście zaprezentować swoje kompetencje oraz pochwalić się doświadczeniem.

  4
 • Weryfikacja referencji

  To, jak pracownik oceniany jest przez poprzedniego pracodawcę czy instytucje z którymi współpracował, ma niebagatelne znaczenie. Dlatego weryfikujemy wszystkie podane w dokumentach aplikacyjnych dane, aby mieć pewność, że osoba przez nas wybrana jest godna zaufania i posiada udokumentowane doświadczenie.

  5
 • Przeprowadzenie wybranych testów (opcjonalnie)

  Na życzenie Klienta prowadzimy również dodatkowe, specjalistyczne testy.

  6

REKOMENDACJA WYBRANYCH KANDYDATÓW

Please leave this field empty.

Aplikuj
praca w Polsce
Aplikuj
praca za granicą