Menu Title
x
Menu

Usługi dla pracodawcy

Dobór odpowiednich pracowników jest kluczem do sukcesu każdej organizacji, ale równocześnie procesem angażującym wiele zasobów. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na swoje potrzeby, a swój czas zainwestować wyłącznie w realizację strategicznych celów – zaufaj profesjonalistom.

Oferujemy

LEASING PRACOWNICZY (PRACOWNIK TYMCZASOWY)

W ramach tej usługi to Uniapol staje się pracodawcą dla pracownika. Jesteśmy odpowiedzialni za zatrudnienie oraz późniejsze prowadzenie spraw kadrowo-płacowych pracownika, który trafia na wskazane stanowisko, na określony czas.

więcej

Wybierając Uniapol oszczędzasz. To w naszych rękach pozostaje rekrutacja i obsługa administracyjno-kadrowa, podczas gdy Twoja firma może skupić się na rozwoju.

Leasing pracowniczy pozwala więc firmom realizować swoje kluczowe zadania, podczas gdy rekrutacja wraz z obsługą administracyjno-kadrową oddana jest w ręce profesjonalistów. Niewątpliwą zaletą tej usługi jest także elastyczność w zwiększaniu lub zmniejszaniu zatrudnienia w zależności od potrzeb. Bez konieczności przeprowadzania rekrutacji bądź zwolnień.  

REKRUTACJA

Szukając idealnego pracownika wykraczamy poza rutynowe rozmowy kwalifikacyjne. Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby, stosujemy nowatorskie metody i najnowsze narzędzia rekrutacyjne.

więcej

Starannie weryfikujemy doświadczenie, charakter czy umiejętności interpersonalne kandydata, by nie tylko spełniał wymagania danego stanowiska ale także wpisywał się w wartości i kulturę danej organizacji.

DORADZTWO

Naszym największym kapitałem jest wiedza i doświadczenie zdobywane przez lata. Chętnie podzielimy się nimi także z Tobą.

więcej

Nasze doradztwo obejmuje m.in. takie  zagadnienia jak:

  • dostosowanie poziomu płac do wymogów rynku lokalnego 
  • dopasowanie form zatrudnienia do indywidualnych potrzeb
  • doradztwo z zakresu zarzadzania zasobami ludzkimi 

MEDIA SERVICE

Uniapol od lat współpracuje z kluczowymi portalami ogłoszeniowymi. Docieramy dzięki temu do 5 milionów kandydatów. Wśród nich jest także ten, którego szukasz właśnie Ty.

więcej

Chcesz przeprowadzić proces rekrutacji samodzielnie, ale nie chcesz płacić wygórowanych stawek za publikacje ogłoszenia w mediach i zastanawiać się, gdzie najlepiej je umieścić? Powierz to nam. Poprzez publikacje ogłoszeń na 114 portalach internetowych docieramy do 5 milionów kandydatów, a wynegocjowane, konkurencyjne stawki przekazujemy Tobie! Media Service to doskonałe narzędzie wspierające proces rekrutacji, pozwalające w konkurencyjnej cenie dotrzeć do szerokiej liczby kandydatów.

Graphology Solutions Group

Graphology Solutions Group działa w Polsce od 2008 roku i może poszczycić się współpracą z firmami francuskimi, angielskimi, skandynawskimi, niemieckimi, izraelskimi oraz polskimi.

więcej

Konsultacje grafologiczne w procesach rekrutacyjnych, ewaluacyjnych i optymalizujących współpracę partnerów biznesowych oferowane przez Graphology Solutions Group dedykowane są dla liderów biznesu oraz kadry zarządzającej najwyższego i średniego szczebla.

Przeczytaj więcej na temat: 

GSG_pogrubione_logo

Pracownicy z Ukrainy

W przypadku zatrudnienia pracowników z Ukrainy, zajmujemy się pozyskiwaniem kandydatów, logistyką oraz zakwaterowaniem. Nasz opiekun mówiący w języku ukraińskim jest wsparciem zarówna dla Pracownika, jak i Pracodawcy.

więcej
W ramach tej usługi zajmujemy się pełną dokumentacją personalną Kandydatów - wizy, paszporty, karty pobytu, oświadczenia. Prowadzimy ewidencję kadrową, zapewniamy pełną dokumentację w ZUS oraz dokumentację podatkową. Dokonujemy odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Więcej informacji...

Please leave this field empty.

Aplikuj
praca w Polsce
Aplikuj
praca za granicą