Menu Title
x
Menu

WEEKEND FRANCUSKI W WARSZAWIE

W najbliższy weekend tj. 11-12.07.2015 w Warszawie odbędzie się Weekend Francuski! 

 

 baner_weekend francuski

 

Organizator, czyli Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP), zapewnił wiele atrakcji, które pozwolą poznać kulturę i kuchnie Francji. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. 

 

Bal francuski, 11 lipca, Endorfina, start o 19.00

W sobotę 11 lipca w restauracji Endorfina przy ul. Foksal 2, odbędzie się Bal francuski – świetna okazja do zabawy we francuskim stylu w samym sercu Warszawy!
Zapewniamy:
bufet z pysznymi daniami kuchni francuskiej, wyborne wina i open bar, doskonałe koktajle przygotowane przez partnerów wydarzenia, a także muzykę i zabawę taneczną do rana.

Odbędzie się również koncert piosenki francuskiej Chrisa Schittulli oraz pokaz barmański w stylu flair przygotowany przez wielokrotnych mistrzów świata z Flair Factory.

Bal_francuski_1

Bilety w przedsprzedaży – w cenie 100 pln za osobę – dostępne są już w restauracji Endorfina, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30 – 20.00 i w weekendy w godzinach 12.00 – 20.00. W dniu wydarzenia bilety w cenie 130 pln.

Więcej informacji: KLIKNIJ  

 

 

Święto Francji w Parku Skaryszewskim, 12 lipca, od 12.00

W niedzielę 12 lipca zapraszamy do Parku Skaryszewskiego, gdzie od godz. 12.00 na wszystkich spacerowiczów czekać będzie prawdziwe francuskie Miasteczko, a w nim mnóstwo atrakcji dla całej rodziny! 3. warszawski finał konkursu Piosenki Francuskiej, 2. edycja malowania muralu w przejściu podziemnym pod Rondem Waszyngtona, pokazy mody, live cooking w wykonaniu Davida Gaboriaud, parada buldożków francuskich, gra miejska, strefa sportowa, strefa gastronomiczna, koncert zespołu Avenue oraz wiele, wiele innych!

Swieto_francji_1

Razem postarajmy się odtworzyć atmosferę wyjątkowo hucznych obchodów święta narodowego Francji w Warszawie! Wydarzenie zakończy się o 20.00. Wstęp wolny.
Więcej informacji: KLIKNIJ 

Zapraszamy!

Please leave this field empty.

Aplikuj
praca w Polsce
Aplikuj
praca za granicą