Menu Title
x
Menu

O nas

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku. Od początku funkcjonowania naszym priorytetem było dostarczanie kompleksowych i elastycznych rozwiązań zarówno tym, którzy szukają zatrudnienia, jak i firmom poszukującym wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Kładziemy nacisk na rozwój własnych kompetencji i poszerzanie zakresu usług, dzięki temu z roku na rok nasza firma jest w stanie pomóc coraz większej ilości osób.

 

Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków.

 misja

Nasza misja

misja1

Dla Uniapol najważniejsi są ludzie. Chcemy by byli zadowoleni zarówno z pracy, którą dzięki nam otrzymali, jak i z pracowników których zapewniamy ich firmom. Rozwijamy nasze kompetencje, aktywnie wyszukujemy atrakcyjnych pracodawców i wykwalifikowanych pracowników. To nasz profesjonalizm zdobyty w ciągu wielu lat działalność sprawia, że coraz więcej osób i firm do nas wraca.

 

Nasza wizja

misja2

Wieloletnia obecność Uniapol na polskim i zagranicznych rynkach daje nam możliwość spojrzenia na rynek pracy z większej perspektywy. Wierzymy, że wysoki poziom, elastyczność i kompleksowość obsługi powinny być standardem. Dlatego dbamy o to, by zarówno współpracujące z nami firmy jak i osoby, znaleźli dzięki nam to, czego szukają.

 

 Uniapol – Zatrudniamy zawodowo. 

 

Partnerzy

Please leave this field empty.

Aplikuj
praca w Polsce
Aplikuj
praca za granicą