Menu Title
x
Niemcy, Berlin

Kierowca C+E

NR REF: 3683/DE/2017

Opis stanowiska:

  • Bezpieczna i odpowiedzialna realizacja przewozu dóbr
  • Praca w zespole 3 osobowym razem z pracownikami transportowymi
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Zapewniamy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Dodatki za nadgodziny +25%
  • Dodatki za nocki +25%
  • Dodatki za niedziele +50%
  • Dodatki za święta +100%
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • DARMOWE zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Od Kandydatów nie pobieramy prowizji.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikacje w miejscu pracy
  • Prawo jazdy kat. C+E

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba etatów: 5

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą