Menu Title
x
Wrocław (centrum)

Opiekun Klienta ze znajomością języka FRANCUSKIEGO lub WŁOSKIEGO

NR REF: 3589/PL/2017

Opis stanowiska:

  • Stały kontakt z klientami firmy.
  • Realizowanie planów sprzedaży.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy.
  • Przygotowywanie wycen produktów.
  • Doradztwo techniczne.

Zapewniamy:

  • STABILNE zatrudnienie.
  • KONKURENCYJNE wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników.
  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie.
  • BOGATY pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna.
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Znajomości w mowie i piśmie języka obcego (francuski, włoski, niemiecki, holenderski lub szwedzki).
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).
  • Komunikatywności.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba etatów: 2

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą