Menu Title
x
Oława, Wrocław

Projektant oświetlenia

NR REF: 3490/PL/2016

Opis stanowiska:

  • Projektowanie oświetlenia,
  • Badanie fotometryczne opraw (stały kontakt z firmą wykonującą badanie),
  • Tworzenie fotometrii opraw i aktualizacja,
  • Symulacje oświetleń,
  • Wizje lokalne na obiektach (zebranie informacji do projektu),
  • Tworzenie projektów w Dialux,
  • Rozmieszczenie opraw w DWG,
  • Tworzenie zestawu dokumentacji do projektu (bez oferty cenowej).

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowani będą absolwenci po kierunku technika świetlna lub kierunkach zbliżonych),
  • Znajomości branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem,
  • Min. rocznego doświadczenia w wykonywaniu projektów oświetleniowych,
  • Wiedzy technicznej z zakresu oświetlenia (praktyczna znajomość programów DIALUX, Auto Cad),
  • Komunikatywności, kreatywności,
  • Prawa jazdy kat. B.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba etatów: 1

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą