Menu Title
x
Kraków

Handlowiec (Branża motoryzacyjna)

NR REF: 2943/PL/2015

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz współpracę z aktualnymi,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem,
  • Kompleksową obsługę klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz doradztwo,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Raportowanie i rozliczanie operacji handlowych,
  • Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją.

Zapewniamy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe miesięcznie wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
  • Samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe.
  • Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer)
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Doświadczenia jako Handlowiec w branży motoryzacyjnej,
  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych z zagranicznymi partnerami,
  • Bardzo dobrej znajomości przynajmniej jednego języka obcego – francuskiego, angielskiego i/lub niemieckiego – warunek konieczny,
  • Kreatywności w dotarciu do klienta,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Wysokiej motywacji do realizacji wyznaczonych celów,
  • Umiejętności praktycznej obsługi programów z pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba etatów: 3

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą