Menu Title
x
Opole, Kornice

Specjalista ds. eksportu z j. francuskim

NR REF: 3495/PL/2016

Opis stanowiska:

  • stały kontakt z niemieckojęzycznymi klientami firmy
  • realizowanie planów sprzedaży
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy
  • przygotowywanie wycen produktów
  • doradztwo techniczne

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
  • pracę w młodym zespole profesjonalistów
  • bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • dojazd samochodem służbowym

Czego oczekujemy od kandydata:

  • biegłej znajomości w mowie i piśmie języka francuskiego
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • komunikatywności
  • dobrej znajomości obsługi komputera

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba etatów: 10

Prześlij nam swoje CV

Please leave this field empty.

Pobierz PDF

praca w Polsce
praca za granicą