Menu Title
x
Francja

Monter klimatyzacji

NR REF: 1732/FR/2016

Opis stanowiska:

  • Montaż klimatyzacji ściennych i klimatyzacji ściennych typu split,
  • Montaż przewodów wentylacyjnych,
  • Zdolność/uprawnienia: N3P2: certyfikat 3B- potwierdzający zdolność do prowadzenia maszyn wyposażonych w pomost roboczy (np. samochód montażowy) z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – mile widziane,
  • Praca z narzędziami: wiertarka, wkrętarka, szlifierka,
  • Praca z poziomu kosza roboczego- na miejscu pracy będzie prowadzone szkolenie umożliwiające wykonywanie pracy.

Zapewniamy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Doświadczenia przy montażu klimatyzacji i wentylacji,
  • Zdolności do pracy na wysokości pow. 3 metrów,
  • Mile widziana jest znajomość języka francuskiego.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba etatów: 2

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą