Menu Title
x
Francja

Piaskarz przemysłowy

NR REF: 1838/FR/2017

Opis stanowiska:

  • Usuwanie zanieczyszczeń typu: rdza, pozostałości starej farby z elementów metalowych oraz innych  powierzchni,
  • Czyszczenie elementów metalowych, powierzchni poprzez piaskowanie sprężonym powietrzem,
  • Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji metalowych,
  • Czyszczenie lub kształtowanie dowolnej powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza,
  • Szlifowanie powierzchni,
  • Piaskowanie śrutem,
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy.

Zapewniamy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Przejazd do Francji.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane jest prawo jazdy kat.B oraz auto do dyspozycji,
  • Bardzo dobrej kondycji fizycznej,
  • Mile widziana jest znajomość języka francuskiego,
  • Samodzielności w pracy,
  • Chęci i motywacji do działania,
  • Inicjatywy,
  • Precyzyjności i dokładności.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba etatów: 1

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą