Menu Title
x
Francja

Pokojówka/Pokojowy w Bretanii

NR REF: 3901/FR/2017

Opis stanowiska:

  • sprzątanie pokoi hotelowych oraz sanitariatów w 5 gwiazdkowym hotelu na wyspie Belle Ile en Mer w Bretanii,
  • codzienne utrzymywanie porządku w pokojach, części wspólnej oraz pomieszczeniach sanitarnych,
  • dodatkowe prace porządkowe na terenie obiektu,
  • prace zgodnie z obowiązującym wew. regulaminem i zasadami BHP,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wyposażenia pokoju hotelowego.

Zapewniamy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • znajomości komunikatywnej języka francuskiego,

  •  wysokiej kultury osobistej,

  • samodzielności,

  •  dokładności, odpowiedzialności i skrupulatności,

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy.

Rodzaj umowy: o pracę

Liczba etatów: 1

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą