Menu Title
x
Francja

Mechanik samochodowy

NR REF: 2371/FR/2017

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka pojazdów,
  • Montaż i demontaż części samochodowych,
  • Kontrola stanu części mechanicznych,
  • Naprawa silników i innych części, takich jak skrzynia biegów,
  • Montaż akcesoriów samochodowych,
  • Periodyczna kontrola stanu technicznego pojazdów przemysłowych (ciężarówki, tiry, busy itp.) oraz samochodów osobowych,
  • Konserwacja pojazdów,
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy,
  • Przekazywanie szefowi warsztatu sprawozdań z wykonanej pracy i jej etapów,
  • Praca z narzędziami do pomiaru i kontroli,
  • Praca z narzędziami ręcznymi typu: wkrętak, klucze,
  • Praca z programami elektrycznymi typu EASY i TEXA.

Zapewniamy:

  • Stawkę 12 euro/brutto,
  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Przejazd do Francji.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku mechanika lub elektromechanika,
  • Mile widziana jest znajomość j. francuskiego,
  • Odpowiedzialności, umiejętności pracy w ekipie,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności adaptacji ,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziany jest samochód do własnej dyspozycji.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba etatów: 1

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą