Menu Title
x
Niemcy

Operator maszyn CNC

NR REF: 3170/DE/2016

Opis stanowiska:

  • Obsługa frezarek, tokarek i szlifierek CNC
  • Kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną
  • Udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń
  • Samodzielny dobór i wymiana narzędzi
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Praca w systemie 3-zmianiowym
  • Praca w malowniczej, turystycznej miejscowości

Zapewniamy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
  • Stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
  • Pracę w systemie 3-zmianiowym
  • Dodatki za nadgodziny 25%, nocki 25%, święta 100% (gwarantowane!)
  • Kontakt z opiekunem w kraju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Zakwaterowanie

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba etatów: 20

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą