Menu Title
x
Francja

Hydraulik

NR REF: 3301/FR/2017

Opis stanowiska:

  • Prace hydrauliczne na obiektach budowlanych,
  • Montaż biały,
  • Montaż instalacji wody i CO,
  • Montaż PVC,
  • Praca zgodnie z rys. technicznym,
  • Podłączanie sanitariatów, grzejników centralnego ogrzewania, montaż przewodów z miedzi,
  • Spawanie łukowe.

Zapewniamy:

  • Polską umowę o pracę na czas określony,
  • Stawkę 11 euro/brutto oraz dodatek dzienny,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Przejazd do Francji,
  • Możliwość współpracy z nami przy dłuższych projektach.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Doświadczenia w zawodzie hydraulika,
  • Dobrej kondycji fizycznej,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziany j. francuski i samochód.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Liczba etatów: 2

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą