Menu Title
x
Francja

Płytkarz

NR REF: 3879/FR/2017

Opis stanowiska:

  • Układanie płytek na klej prosto i na skos (diagonale), na posadzki betonowe i drewniane,
  • Usuwanie niedoróbek z powierzchni ścian i podłoża,
  • Praca ze szlifierką, maszynką do cięcia płytek, linijką, pompą do zapraw.

Zapewniamy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę 11 euro brutto/h,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Umiejętności kładzenia płytek na klej, prosto i na skos (po przekątnej) na podłogę betonową i drewnianą,
  • Znajomość francuskiego - mile widziana,
  • Umiejętności używania maszyny do cięcia płytek,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziane własne auto na dojazd do Francji,
  • Bardzo dobrej kondycji fizycznej,
  • M.in. 5 lat doświadczenia na stanowisku płytkarza,
  • Precyzji i dokładności.

Rodzaj umowy: o pracę

Liczba etatów: 2

Pobierz PDF

Please leave this field empty.

praca w Polsce
praca za granicą